arj multimedia

Oferta / Studio Filmowe

 

Tu możesz zamówić wysokiej jakości filmy video. Film, filmowa etiuda, ciekawy teledysk, to doskonałe narzędzia pracy dla handlowców i kierownictwa firmy. Nowoczesny i profesjonalny film buduje dobry klimat rozmów, konferencji i szkoleń. My filmy robimy od lat. Znamy się na tym. Zapewniamy oryginalne scenariusze, sprawnych aktorów i lektorów, precyzyjny montaż, dobrą muzykę i bogactwo efektów.
 
Spoty reklamowe
Pojawiają się ostatnio głosy, że telewizyjne reklamówki są mało skuteczne. Ale nie nasze. My wierzymy, że genialny pomysł i dobre wykonanie gwarantują sukces. 15-30 sekund w zupełności nam wystarczy. Na spot więcej nie trzeba.
 
Filmy promocyjne
Dobry film promocyjny obudzi w sprzedawcach zapał do sprzedawania, a w klientach do kupowania. Może trwać kilka, kilkanaście minut, mogą w nim występować proszki do prania, mądre wykresy, zdjęcia pięknych pań, wsparcie handlowe, nowa margaryna, argumenty sprzedaży i Królewna Śnieżka. Doskonała rzecz na wszelkie konferencje, zjazdy i szkolenia.
 
Filmy dokumentalne, reportażowe, relacje
Chcesz coś uwiecznić, chcesz mieć pamiątkę, dowód, sprawozdanie? Nagramy to. Impreza, koncert, konferencja - będziemy tam.
 
Filmy instruktażowe
Tu trzeba w niebanalnej formie przekazać skomplikowane treści. To wyzwanie dla nas! Czy to będą znudzeni biznesmeni, czy zmęczone pracownice zakładu - zadbamy o to, żeby Twój film-szkolenie obejrzeli z zaciekawieniem.
 
Produkcje mogą być wzbogacane o dwu i trójwymiarową grafikę, animacje, oraz wysokiej jakości efekty specjalne.

 

 ARJ Multimedia
 
26-600 Radom
ul. M.C. Skłodowskiej 18

tel. (048) 381 51 14
mobile 602428641


e-mail: arj@arjmm.pl
ARJ Multimedia
26-600 Radom, ul. M.C. Skłodowskiej 18
tel. (048) 381 51 14
mobile 602 428 641
e-mail: arj@arjmm.pl
:: projekt i realizacja: ARJ Multimedia 2009 - wszystkie prawa zastrzezone :: Valid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!