arj multimedia

Referencje

 

Z firmą ARJ Multimedia z Radomia mieliśmy przyjemność współpracować przy przygotowywaniu prezentacji multimedialnej naszej firmy oraz okolicznościowej płyty CD z utworami Chopina. W pierwszym przypadku usługa obejmowała projekt graficzny, przygotowanie prezentacji i tłoczenie płyt, w drugim - pomoc w doborze repertuaru, współpracę z firmami fonograficznymi oraz tłoczenie płyt.
Firma ARJ Multimedia wywiązała się ze zlecenia bez zarzutu. Prace zostały wykonane terminowo, a przedstawiciele firmy zawsze służyli nam radą i byli otwarci na nasze sugestie. W przyszłości planujemy kontynuację współpracy obejmującą modyfikację prezentacji oraz kolejne wznowienia nakładu.


Firma ARJ Multimedia zrealizowała dla nas dwa filmy promocyjne, jeden ukazujący cykl modernizacji obiektu "Gruba Kaśka", drugi przedstawiający osiągnięcia naszej firmy, między innymi: budowę obiektów dla telewizji Polsat, telewizji TVN i stacji metra "świętokrzyska" dla miasta Warszawy.Firma ARJ przygotowała profesjonalne materiały, które w pełni nas zadowalają i które pozwolą nam na zaprezentowanie naszych możliwości realizacyjnych potencjalnym inwestorom. Opierając się na dotychczasowej współpracy udzielamy pełnej rekomendacji firmie ARJ i polecamy ją jako rzetelnego odpowiedzialnego współpracownika.Przedstawicielstwo METRO Group w Polsce oraz spółki należące do METRO, od kilku lat utrzymują stałą współpracę z firmą ARJ Multimedia.
ARJ Multimedia Świadczy kompleksową obsługę sieci handlowych zakresie realizacji filmów reklamowych oraz reportaży filmowych, które stanowią dokumentację rozmaitych imprez, jak również wyjazdów integracyjnych kadry menedżerskiej organizowanych przez spółki koncernu.
Firma ARJ Multimedia Zrealizowała dla METRO Group następujące reportaże:
- "METRO Challenge 2001"
- "METRO Day Sopot 2004"
- "METRO - Nowa Siedziba".
Ponadto dzięki ARJ Multimedia powstały filmy poświęcone METROedukacja oraz METRO Group.
Przygotowane przez firmę ARJ Multimedia materiały SA profesjonalne, właściwie realizowane,
a przede wszystkim doskonale odpowiadają oczekiwaniom zleceniodawcy.
ARJ Multimedia jest niewątpliwie agencją rzetelną, kreatywną, godną polecenia.
 
Podziękowanie dla ARJ Multimedia za przygotowanie filmu dokumentalnego Dnia Otwartego Polskiego Radia 8 września 2002 roku.
Współpraca z zespołem ARJ Multimedia to prawdziwa przyjemność. Dziękujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

Firma ARJ Multimedia przygotowała dla Biura Promocji Polskiego Radia S.A. film promocyjny dotyczący obchodów 75-lecia Polskiego Radia, który został zaprezentowany na 12 Ogólnopolskim i Międzynarodowym Festiwalu Nagrody Tytana 2001. Firma ARJ Multimedia przygotowała profesjonalny materiał, który w pełni nas usatysfakcjonował.
Dziąki bardzo dobrej prezentacji wydarzenia które organizowaliśmy, udało nam się otrzymać Srebrnego Tytana za najlepsze wydarzenie promocyjne 2000r.
Opierając się na dotychczasowej współpracy z przyjemnością udzielam pełnej rekomendacji firmie ARJ Multimedia Multimedia polecam ją jako rzetelnego odpowiedzialnego współpracownika.
 
Referat Promocji stwierdza, że od 23 lutego 2000 roku firma ARJ Multimedia, na podstawie umowy z Gminą Miasta Radomia, prowadzi oficjalną stronę internetową miasta Radomia.
W tym czasie firma ARJ Multimedia dwukrotnie przygotowała w całości projekty graficzne strony www.radom.pl oraz wersji obcojęzycznych tej witryny, za każdym razem wprowadzając istotne zmiany, dostosowujące stronę do ostatnich zdobyczy techniki.
Najnowsza wersja strony www.radom.pl, wykonana w marcu 2003r oku w systemie PHP spotkała się z pełną aprobatą władz miasta, jako realizująca stawiane przed wykonawcami wymagania, związane zarówno promocja miasta, jak i informowaniem mieszkańców o pracy Urzędu Miejskiego, zwłaszcza dotyczącej obsługi ludności. Strona ta jest także bardzo dobrze postrzegana zarówno przez samych mieszkańców miasta, jak i osoby z kraju i zagranicy, o czym świadczy elektroniczna korespondencja otrzymywana przez Referat Promocji jako zespół redakcyjny strony.
W okresie ponad trzyletniej współpracy z Gminą Miasta Radomia firma ARJ Multimedia dała się poznać jako partner fachowy, rzetelny i otwarty na realizację wszelkich potrzeb Gminy w zakresie prowadzenia strony internetowej.

Firma International Tobacco Machinery Poland Ltd. w Radomiu współpracuje z Agencją Reklamy "ARJ Multimedia" od ponad roku. Kontakty te polegają głównie na opracowywaniu i wykonaniu materiałów reklamowych dla ITM Poland Ltd., której przedmiotem działalności jest produkcja maszyn dla przemysłu tytoniowego.
Jednym z głównych realizowanych przez Agencje zleceń było nagranie materiałów filmowych dotyczących maszyn znajdujących się w środowisku produkcyjnym w fabrykach naszych klientów (CAPRICORN w Krakowie, GEMINI w Berlinie). Agencja Reklamy ARJ Multimedia jest odpowiedzialna za całokształt wykonywanych prac, dokonała przygotowania materiałów wyjściowych oraz montażu filmów w różnych wersjach językowych (angielskiej, niemieckiej, chińskiej)...
Wszystkie prace związane z tym przedsięwzięciem wykonano z zachowaniem uzgodnionego terminu, a przede wszystkim rzetelnie. Nawet w sytuacjach wyjątkowych wymagających pracy w nietypowych godzinach można było liczyć na pracowników Agencji Reklamy.
Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy traktować Agencje Reklamy ARJ Multimedia jako kompetentnego wykonawcę zleceń.

Firma ARJ Multimedia zrealizowała dla nas film promocyjny oraz prezentację multimedialną na płytach CD dotyczącą wyrobów naszej firmy. Uważamy, że usługi świadczone przez ARJ Multimedia są właściwie realizowane i przynoszą nam wymierne efekty marketingowe, a kreatywny zespół pracowników stwarza podwaliny dobrej współpracy.
ARJ Multimedia
 
26-600 Radom
ul. M.C. Skłodowskiej 18

tel. (048) 381 51 14
mobile 602428641


e-mail: arj@arjmm.pl
ARJ Multimedia
26-600 Radom, ul. M.C. Skłodowskiej 18
tel. (048) 381 51 14
mobile 602 428 641
e-mail: arj@arjmm.pl
:: projekt i realizacja: ARJ Multimedia 2009 - wszystkie prawa zastrzezone :: Valid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!